Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-17, sob: 9-13

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Już od długiego czasu zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju klimatyzatorów, wentylacji oraz pomp ciepła. Tego typu urządzenia znajdują swoje zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak również w siedzibach firm i przedsiębiorstw. W ramach prowadzonych działań oferujemy wysokotemperaturową pompę ciepła Altherma 3H HT. Jest to sprzęt, który spełnia oczekiwania współczesnego społeczeństwa. Urządzenie zostało wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być eksploatowane na pełnej wydajności przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Zamontowana Pompa ciepła Dakin

Pompa ciepła - postaw na sprawdzone rozwiązania

Pompa ciepła Daikin Altherma Altherma 3H

Oferowana przez nas pompa ciepła odznacza się prostym montażem oraz wygodną obsługą, co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwą eksploatacją urządzenia. Specjalnie opracowana technologia Bluevolution gwarantuje wyższą sprawność, a także bardziej ekologiczną efektywność całego mechanizmu. To, co zasługuje na uwagę to bardzo niski poziom hałasu generowanego przez urządzenie. Jest to zasługą odpowiednio opracowanej obudowy pompy ciepła, która niweluje wszelkie dokuczliwe dźwięki. Dzięki temu domownicy mogą cieszyć się wysokim komfortem oraz spokojem przy jednoczesnym bardzo sprawnym działaniu całego systemu.

Bluevolution – innowacyjne rozwiązanie przyjazne środowisk

Wspomniana technologia Bluevolution łączy specjalnie opracowaną sprężarkę i czynnik chłodniczy E-32. Czynnik ten jest znacznie bardziej przyjazny środowisku, generuje zdecydowanie mniej dwutlenku węgla, a przy tym osiąga wyższą efektywność energetyczną.

To, czym odznacza się oferowana przez naszą firmę wysokotemperaturowa pompa ciepła Altherma 3H HT to nie tylko ekologiczna praca i niski poziom hałasu, ale także kompaktowa obudowa. Powoduje ona, że urządzenie może być wykorzystywane w każdych warunkach (nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca).

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sprzętów daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne