Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-17, sob: 9-13

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Banbrytande innovation. Daikin Altherma 3 GEO Bergvärmepump - PDF Gratis  nedladdning

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 typu split

 

Oferowana przez nas pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 typu split charakteryzuje się prostym i intuicyjnym montażem, dzięki czemu może być użytkowana natychmiast po podłączeniu całego systemu. Wszystkie najważniejsze elementy hydrauliczne są zamontowane fabrycznie, co sprawia, że etap instalacji przebiega w bardzo sprawny sposób. Urządzenie Daikin Altherma 3 typu split dba o łatwość przeprowadzania wszelkich czynności serwisowych, dlatego dostęp do całego orurowania można uzyskać otwierając przednią ściankę pompy ciepła. Nie ma więc konieczności całkowitego demontażu konstrukcji.
Pompa ciepła układu ciepłej wody - Daikin Altherma | Daikin

Intuicyjne sterowanie pompą ciepła

Niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma 3 - interfejs użytkownika.  - YouTube

To, co wpływa na wygodę użytkowania pompy ciepła to przede wszystkim jej intuicyjne sterowanie. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, a szybki kreator umożliwia uruchomienie pompy w zaledwie kilku krokach. Niezwykle ważną informacją jest fakt, że pompą ciepła można sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Daikin Online Controller. Pozwala ona na regulowanie temperatury w domu nawet w chwili, gdy w mieszkaniu nikogo nie ma. Jest to niezwykle przydatne oraz praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i komfort. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nasza firma już od dłuższego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów i urządzeń wykorzystywanych zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i służbowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi klimatyzatory oraz oczyszczacze. Propozycja firmy to także pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 typu split. Jest ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co sprawia, że może być eksploatowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Ponadto zastosowane technologie dbają o wysoką funkcjonalność i wydajność całego systemu.

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne