Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-17, sob: 9-13

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów z zakresu klimatyzatorów, oczyszczaczy, a także pomp ciepła. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Tego typu urządzenia znajdują swoje zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w siedzibach firm oraz przedsiębiorstw. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Propozycja naszej firmy to między innymi pompa ciepła Altherma 3 H.

Zamontowana Pompa ciepła Dakin

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Pompa ciepła Daikin Altherma Altherma 3H

Oferowana przez nas pompa charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z jej właściwym użytkowaniem. Oprócz tego bardzo wydajna praca powoduje, że znajdzie swoje zastosowanie nawet w dużych przestrzeniach mieszkalnych i nie tylko. To, czym odznacza się oferowana przez nas pompa Altherma 3H to przede wszystkim nowoczesne wzornictwo, które w 2019 roku zostało docenione dwiema prestiżowymi nagrodami. Warto również zaznaczyć, że cały mechanizm pracuje tak cicho, że jest praktycznie niesłyszalny w domu. Zapewnia to maksymalny komfort oraz wygodę.

Pompa Altherma 3H jest dostępna w dwóch konfiguracjach. Wyróżniamy bowiem model naścienny oraz model ze zintegrowanym zasobnikiem CWU. Tak szeroka oferta powoduje, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie. Coś, co jest niezwykle istotne to fakt, że urządzenie współpracuje ze specjalną aplikacją umożliwiającą sterowanie mechanizmami za pomocą komend głosowych.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka oferta przedsiębiorstwa, a także korzystanie z usług znanych i renomowanych kontrahentów powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów.

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne