Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-17, sob: 9-13

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju urządzeń wykorzystywanych do zapewnienia optymalnych warunków mikroklimatycznych wewnątrz budynków. Mogą być one stosowane zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i służbowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi niskotemperaturową pompę ciepła Daikin Altherma 3H (hydrosplit). Charakteryzuje się ona sprawnym oraz bardzo wydajnym działaniem, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zamontowana Pompa ciepła Dakin

Pompa ciepła - postaw na sprawdzone rozwiązania

Pompa ciepła Daikin Altherma Altherma 3H

Dostarczana przez naszą firmę niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma 3H (hydrosplit) jest zgodna ze wszelkiego rodzaju dyrektywami i przepisami prawa dotyczącymi ochrony środowiska. Zastosowanie innowacyjnego czynnika chłodniczego R-32 powoduje, że urządzenie w porównaniu do czynnika R-410 jest w stanie zmniejszyć aż o 75 procent produkcję dwutlenku węgla tworzącego efekt cieplarniany. Sprawia to, że akcesorium będzie idealne między innymi dla firm, których główną dewizą jest praca w zgodzie z naturą oraz ograniczenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery.

Oferowana niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma 3H (hydrosplit) charakteryzuje się prostym montażem oraz intuicyjną obsługą, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom każdego z klientów. Dodatkowo może ona współpracować ze sprężarką z wtryskiem gazu, co podnosi jej wydajność nawet w bardzo niskich temperaturach. Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą, dzięki czemu jest praktycznie niesłyszalne dla otoczenia. Sąsiedzi nie będą się więc skarżyć na jakiekolwiek zakłócanie spokoju. Oprócz tego, dzięki zastosowaniu Bluevolution R-32, urządzenie osiąga najwyższą energooszczędność.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów.

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne