Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-17, sob: 9-13

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie sprawdzonych rozwiązań z zakresu klimatyzacji oraz oczyszczaczy. W ramach prowadzonych działań oferujemy także pompy ciepła, które odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością. Swoje zastosowanie znajdą zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach. Ich niezawodne działanie pozwala cieszyć się ekonomicznym, a także niezwykle wydajnym ogrzewaniem pomieszczeń.

Zamontowana Pompa ciepła Dakin

Pompa ciepła niskotemperaturowa Daikin Altherma 3 ECH2O

Pompa ciepła Daikin Altherma Altherma 3H

Jednym z oferowanych przez nas modeli jest pompa ciepła Daikin Altherma 3 ECH2O. Tego typu sprzęt może być wykorzystywany nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale także do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Urządzeniem można sterować w trybie “Smart Grid”, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niskiej taryfy za energię elektryczną i wydajnego magazynowania energii do ogrzewania pomieszczeń. Ponadto cały system zapewnia najwyższe standardy w zakresie higieny wody, a także wykorzystuje większą ilość energii odnawialnej po połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Gwarantuje to jeszcze wyższy stopień dbałości o ekologię.

Najważniejszymi elementami urządzenia jest pompa, sterownik, wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, a także obudowa z poliuretanową izolacją. Zarówno montaż, jak i konfiguracja pompy ciepła przebiegają w niezwykle krótkim czasie. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a prosty interfejs działa szybko, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Niezwykle praktyczna jest zastosowana opcja biwalentna, która umożliwia magazynowanie ciepła pochodzącego z innych źródeł, takich jak kotły olejowe oraz gazowe. Rozwiązanie to znacząco obniża zużycie energii.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Jako oficjalny przedstawiciel marki DAIKIN gwarantujemy dostarczanie wyłącznie sprawdzonych oraz jakościowych rozwiązań.

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne