Salon klimatyzacji: pon-pt: 9-16

telefon: +48 798 744 677

e-mail: biuro@klimahome.pl

 

Zamów darmową wizytę instalatora aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego domu lub mieszkania. Zadzwoń 798 744 677 lub wypełnij formularz.

 

Coraz więcej naszych Klientów decyduje się na uniwersalne rozwiązania technologiczne, które będą funkcjonalnym, ekologicznym i przede wszystkim ekonomicznym dodatkiem w nowoczesnym domu. Takim rozwiązaniem może być klimatyzacja wykorzystana nie tylko jako chłodzenie na lato, ale również ogrzewanie w okresie jesienno-zimowym. Przekonaj się, dlaczego jest to przyszłość w utrzymaniu komfortowej temperatury w miejscu zamieszkania przez cały rok i poznaj najważniejsze korzyści płynące z zastosowania urządzeń Daikin dostępnych w naszej ofercie!

Chłodzenie i ogrzewanie w jednym? To możliwe ze sprzętem od producenta Daikin!

Zmiany temperatury mogą odbierać komfort życia - szczególnie, gdy nagle robi się bardzo gorąco lub zimno. Na szczęście istnieje coraz więcej rozwiązań umożliwiających osiągnięcie wygody cieplnej we własnym domu, a jednym z nich jest właśnie klimatyzacja - przyszłość zrównoważonego ogrzewania w domu. Urządzenia Daikin dostępne w naszym salonie służą nie tylko wentylacji pomieszczeń i zapewnieniu lepszej cyrkulacji powietrza w okresie letnim, ale również poprawie warunków życia jesienią i zimą. Współcześnie powstaje coraz więcej klimatyzatorów o bardzo szerokim zakresie temperatur oraz zoptymalizowanych w taki sposób, aby były gotowe na jej nagły, nawet bardzo duży spadek w przyszłości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem na cały rok!

Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie klimatyzacji jako ogrzewania domowego?

Klimatyzacja jako ogrzewanie domu wygląda dobrze nie tylko na papierze – przekonuje się o tym coraz więcej właścicieli nowoczesnych gospodarstw. Jako najważniejsze korzyści takiego rozwiązania wyróżnia się:

  • mniejsze zużycie energii – w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania gazowego lub elektrycznego, pompy ciepła typu powietrze-powietrze pobierają energię cieplną z powietrza. Prąd wykorzystujesz więc tylko do zasilania urządzenia,
  • możliwość używania przez cały rok – klimatyzacja Daikin to sprzęt, który sprawdzi się nie tylko podczas największych upałów, ale również jako alternatywa dla klasycznych grzejników,
  • wykorzystanie najnowszej technologii i w pełni zoptymalizowanych rozwiązań cieplnych,
  • poprawę jakości powietrza poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, a tym samym lepszy wpływ na przyszłość środowiska naturalnego.

Połączenie ekologii z ekonomią - dowiedz się, jak klimatyzatory Daikin wpływają na Twój budżet domowy oraz środowisko!

Globalne ocieplenie jest jednym z poważniejszych problemów współczesnego świata. Istnieje jednak sposób, aby zadbać o przyszłość ziemi, a jest nim właśnie ogrzewanie za pomocą pomp ciepła powietrze-powietrze. Są to urządzenia wykorzystujące energię odnawialną i umożliwiające trwałe zrezygnowanie z wykorzystania paliw kopalnianych szkodliwych dla środowiska. Wykorzystując klimatyzatory Daikin jako całoroczny sprzęt do wentylacji lub ogrzewania domu możesz realnie wpłynąć na jakość powietrza przyczyniając się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Klimatyzacja jako przyszłość w ogrzewaniu domu to również sposób na redukcję kosztów wykorzystania energii, a tym samym lepsze zadbanie o swój domowy budżet.

W dobie wszechobecnego dostępu do internetu pojawia się coraz więcej rozwiązań technologicznych wpływających na wygodę życia i korzystania z inteligentnych instalacji. Sterowanie różnymi urządzeniami w sposób zdalny – z biura, sklepu, drogi do domu lub miękkiej kanapy – nie jest już żadną nowością i staje się coraz bardziej powszechne nie tylko wśród właścicieli gospodarstw domowych, ale również niewielkich mieszkań.

Systemy, których pracę można sterować za pomocą połączenia z siecią WiFi to udogodnienie umożliwiające regulację poziomu oświetlenia, zabezpieczeń alarmowych, a także temperatury w miejscu zamieszkania. Jeżeli zależy Ci na bardziej zrównoważonej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu lub oszczędności energii postaw na urządzenia oferowane przez producenta Daikin! Przekonaj się, jakie korzyści związane ze zdalną obsługą klimatyzacji Daikin niosą ze sobą nowoczesne technologie oferowane przez naszą firmę!

Na czym polega sterowanie klimatyzacją za pomocą WiFi?

Wyobraź sobie, że wracasz do domu z pracy lub zakupów – na dworze panuje uciążliwy upał i jedyne, czego pragniesz, to powrót do chłodnego salonu. Niestety, jeżeli nie włączyłeś wcześniej klimatyzacji ze względu na oszczędność energii, będziesz musiał poczekać aż sprzęt zacznie wymieniać powietrze w pomieszczeniu. Co, jeżeli powiemy Ci, że można to usprawnić, a proces cyrkulacji powietrza rozpocząć już w drodze do domu? Jest to możliwe dzięki opcji sterowania urządzeniem za pomocą WiFi! Nowoczesne systemy wyposażone w moduł zintegrowany z aplikacją i siecią domową można wygodnie kontrolować bez względu na to, gdzie się znajdujesz – w domu czy poza nim - dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu będzie zawsze dostosowana do Twoich preferencji.

Szybka i wygodna obsługa urządzenia za pomocą aplikacji – co można dzięki niej kontrolować?

Systemy sterowane za pomocą WiFi wyposażone są w niezwykle wygodne funkcje, które umożliwiają dowolną manipulację takimi parametrami klimatyzacji, jak:

  • włączanie i wyłączanie urządzenia,
  • ustawienia nawiewu,
  • prędkość i tryb pracy sprzętu,
  • temperatura w pomieszczeniu,
  • zużycie energii i filtrów,
  • ochrona przed awariami

Technologia zastosowana w systemach Daikin oraz możliwość korzystania z powyższych funkcji pozwolą Ci uzyskać większą kontrolę nad pracą klimatyzatora wyłącznie dzięki dostępowi do WiFi oraz za pomocą połączonej z nim aplikacji.

Klimatyzacje Daikin – nowoczesne urządzenia do sterowania za pomocą WiFi

Niestety nie każde urządzenie umożliwi Ci zdalne sterowanie z dowolnej lokalizacji za pomocą WiFi, natomiast wielu producentów sprzętów domowych dba o to, aby coraz więcej takich systemów dysponowało wyżej wymienionymi funkcjami. W takie udogodnienia zostały wyposażone klimatyzacje Daikin dostępne w wersji Stylish, Comfora, Emura i wielu innych!

Systemy Daikin zostały stworzone z myślą o potrzebach różnych pomieszczeń - zarówno domowych, jak i mieszkaniowych. Umożliwiają wygodne i intuicyjne sterowanie klimatyzacją za pomocą WiFi przez dedykowaną aplikację, dzięki której dopasujesz jej parametry do swojego stylu i trybu życia. Skonsultuj się z naszymi specjalistami w celu selekcji wybranego urządzenia Daikin do Twojego domu i ułatw sobie codzienne korzystanie z instalacji użytkowych!

Firma KLIMAHOME już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów i urządzeń, które znajdują swoje zastosowanie w wielu przestrzeniach (zarówno prywatnych, jak i służbowych). W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi energooszczędny system ogrzewania i chłodzenia Daikin Altherma 3 M. To nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch osobnych sprzętów.

Jednostka została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być użytkowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Ponadto prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z odpowiednim użytkowaniem sprzętu.

Daikin Altherma 3 M – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom

Oferowana przez nas pompa ciepła w celu zapewnienia ogrzewania i chłodzenia pobiera do 75 procent niezbędnej energii z powietrza. Tylko pozostała część jest dostarczana w sposób tradycyjny – przez prąd. Oznacz to, że jednostka w znakomity sposób dba o energooszczędność całego systemu.

Oferowana przez nas pompa ciepła Daikin Altherma 3 M jest kompaktowych rozmiarów, co sprawia, że może być stosowana w każdej przestrzeni. Inżynierowie odpowiedzialni za opracowanie całego systemu zdecydowali się na zastąpienie dwóch osobnych wentylatorów jednym większym o zoptymalizowanej wydajności pracy. Pozwoliło to między innymi na obniżenie głośności jego pracy, a także na poprawę cyrkulacji powietrza w układzie.

Funkcjonalność przede wszystkim

Bardzo ważną informacją jest fakt, że pompą ciepła Daikin Altherma 3 M można sterować nie tylko za pomocą fizycznych klawiszy, ale także z wykorzystaniem specjalnej aplikacji na smartfony. Z poziomu aplikacji istnieje możliwość zarządzania harmonogramem pracy sprzętu, a także monitorowania wydajności systemu. Bardzo mocno ułatwia to codzienne korzystanie z urządzenia.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sprzętów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi.

Coraz więcej osób decyduje się na montaż w swoim domu systemu klimatyzacji. Jest to bardzo funkcjonalna instalacja, która pozwala na zapewnienie optymalnych oraz bardzo komfortowych warunków mikroklimatycznych wewnątrz pomieszczeń. Na rynku istnieje wiele modeli urządzeń klimatyzujących, dzięki czemu każda z osób może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Sprzęty różnią się od siebie parametrami, takimi jak chociażby wydajność pracy, sposób obsługi czy też zastosowane podzespoły.

Bardzo wiele osób decydując się na montaż klimatyzatora zadaje sobie pytanie, jak tego typu sprzęt wpłynie na wilgotność powierza w codziennie użytkowanych pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon czy pokój dziecka. Ważną zależnością jest to, że im powietrze w pokoju jest cieplejsze, tym zawiera w sobie więcej wilgoci. Przełożyć się to może chociażby na rozwój grzybów czy bakterii powodujących choroby układu oddechowego. Zastosowanie klimatyzatorów pozwala radykalnie zmniejszyć poziom wilgoci powietrza.

Ciepłe powietrze przechodzi przez parownik, który ochładza oraz wykrapla parę wodną. Tak uzdatnione powietrze wraca do obiegu i może być przekazane z powrotem do pomieszczenia zapewniając optymalne warunki. Obniżony poziom wilgoci zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo przebywania wewnątrz budynku.

Klimatyzatory z funkcją regulacji

Każde pomieszczenie jest inne i każde potrzebuje odmiennych warunków mikroklimatycznych, dlatego coraz więcej wytwórców urządzeń klimatyzujących decyduje się na zastosowanie w swoich sprzętach specjalnej regulacji. To właśnie ona umożliwia ustawienie optymalnych parametrów pracy całej instalacji. W ten sposób możliwe będzie zapewnienie najodpowiedniejszych warunków panujących w poszczególnych pomieszczeniach domu.

Jak wykazują badania, optymalny poziom wilgotności w pomieszczeniach wynosi od 40 do 60 procent. Jest on odpowiedni nie tylko dla człowieka, ale również dla wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych, ubrań, książek czy mebli.

Jaki klimatyzator wybrać?

Tak jak zostało już wspomniane, na rynku istnieje bardzo wiele modeli klimatyzatorów. Każde urządzenie powinno charakteryzować się kilkoma ważnymi aspektami, które spowodują, że sprzęt będzie możliwie najbardziej przydatny i funkcjonalny. Bardzo ważne jest, aby klimatyzator był energooszczędny. Pozwoli to na zmniejszenie wydatków przeznaczanych na prąd, który jest niezbędny do pracy urządzenia. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na głośność pracy klimatyzatora. Urządzenie tego typu powinno pracować niemal niezauważalnie, co zapewni maksymalny komfort pracy, relaksu oraz snu.

Podczas wyboru najodpowiedniejszego urządzenia dla siebie warto zwrócić uwagę na sposób obsługi klimatyzatora. Powinna ona być możliwie najbardziej wygodna i intuicyjna (najlepiej z wykorzystaniem pilota zdalnego sterowania). Dzięki temu możliwe będzie ustawienie właściwych parametrów z dowolnego miejsca w domu. Ponadto ważne jest, aby zwrócić uwagę na zastosowane filtry i inne części eksploatacyjne. Powinny być one łatwo dostępne, ponieważ znacząco skróci to czas przeprowadzania czynności serwisowych.

Wiele osób uważa, że aby oczyścić oraz nawilżyć pomieszczenie należy zastosować dwa osobne sprzęty. Nic bardziej mylnego, ponieważ odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania konsumentów jest opracowane urządzenie Daikin OMCK70YVM. Zostało ono wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętu.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Daikin OMCK70YVM to urządzenie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Może być stosowane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w przestrzeniach biurowych. Generowany poziom hałasu jest na tyle niski, że nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Tym, co zasługuje na uwagę są przede wszystkim kompaktowe rozmiary sprzętu. Powodują one, że oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania znajdzie swoje miejsce w każdej przestrzeni. Zastosowanie specjalnych czujników pozwala na dokładne określenie poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów pracy urządzenia.

Oferowany przez nas sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy. Powoduje to, że urządzenie może być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 46 metrów kwadratowych. Zastosowane filtry w znakomity sposób oczyszczają powietrze zapewniając jego najwyższą jakość. Jest to szczególne istotne dla osób zmagających się z alergiami. Nad komfortem obsługi czuwa pilot zdalnego sterowania, który umożliwia wygodne ustawienie wszelkich parametrów urządzenia.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich urządzeń znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania urządzeń.

Nie czekaj i już dziś podnieś komfort przebywania w swoich wnętrzach!

Klimatyzacja: przyszłość ogrzewania w twoim domu

Coraz więcej naszych Klientów decyduje się na uniwersalne rozwiązania technologiczne, które będą funkcjonalnym, ekologicznym i przede wszystkim ekonomicznym dodatkiem w nowoczesnym domu. Takim rozwiązaniem może być klimatyzacja wykorzystana nie tylko...

Czytaj więcej

Sterowanie klimatyzacją dzięki WIFI

W dobie wszechobecnego dostępu do internetu pojawia się coraz więcej rozwiązań technologicznych wpływających na wygodę życia i korzystania z inteligentnych instalacji. Sterowanie różnymi urządzeniami w sposób zdalny – z biura...

Czytaj więcej

Jak klimatyzacja domowa wpływa na wilgotność powietrza?

Coraz więcej osób decyduje się na montaż w swoim domu systemu klimatyzacji. Jest to bardzo funkcjonalna instalacja, która pozwala na zapewnienie optymalnych oraz bardzo komfortowych warunków mikroklimatycznych wewnątrz pomieszczeń. Na...

Czytaj więcej

Energooszczędny system ogrzewania i chłodzenia - Daikin Altherma 3 M

Firma KLIMAHOME już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów i urządzeń, które znajdują swoje zastosowanie w wielu przestrzeniach (zarówno prywatnych, jak i służbowych). W ramach prowadzonych działań...

Czytaj więcej

Nawilżanie i oczyszczanie w jednym urządzeniu Daikin OMCK70YVM

Wiele osób uważa, że aby oczyścić oraz nawilżyć pomieszczenie należy zastosować dwa osobne sprzęty. Nic bardziej mylnego, ponieważ odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania konsumentów jest opracowane urządzenie Daikin OMCK70YVM. Zostało ono...

Czytaj więcej

Ile kosztuje ogrzanie domu pompą ciepła?

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pytania dotyczące rozwiązań w Naszych domach oraz oczywiście rachunków jakie przyjdzie nam płacić w zimie za źródło ciepła. Część Polaków...

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę, kupując klimatyzację?

Praca zdalna, zamknięte ośrodki kultury oraz miejsca naszych ulubionych spotkań, zmuszają nasz do przebywania częściej, niż zwykle w naszych czterech ścianach. Pierwsze ciepłe dni  spędzone w naszym domu były namiastką...

Czytaj więcej

8 najczęstszych pytań o pompy ciepła

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Liczba użytkowników wzrasta z roku na rok, co powoduje podzielenie społeczeństwa na zwolenników tego typu rozwiązań oraz osoby, które definitywnie odrzucają pompę ciepła...

Czytaj więcej

6 skutecznych sposobów na czyste powietrze w twoim domu.

Każdego roku z powodu chorób wynikających z wdychania zanieczyszczonego powietrza umiera w Polsce 45 tysięcy osób. Największe miasta oraz okoliczne miejscowości przodują w rankingach na najgorsze powietrze w Europie. Smog...

Czytaj więcej

Pompy ciepła rozwiązanie dla patrzących w przyszłość

Jak wynika z raportu zamieszonego na stronie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. Rynek ten charakteryzuje się stale rosnącą wartością, a liczba pomp ciepła do 2030 r. w polskich domach...

Czytaj więcej

Jak dobrać moc klimatyzatora?

Klimatyzacja w naszych domach, mieszkania i biurach zaczyna gościć coraz częściej. Nad jej założeniem zastanawiamy się często już na etapie projektu, lub po paru sezonach w naszym „ciepłym domu”. Obecna...

Czytaj więcej

Zamów darmową wizytę instalatora aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego domu lub mieszkania. Zadzwoń 798 744 677 lub wypełnij formularz.

 

Kontakt

KlimaHome Sp. z o.o.

ul. Karola Bunscha 12 / LU1 30-392 Kraków

NIP: 6793190167

REGON: 384432325 

Telefon do salonu:

+48 798 744 677

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © KlimaHome 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne